• Školská jedáleň

• O školskú jedáleň sa stará  vedúca Alena Prokopová ,hlavná  kuchárka Daniela Karlíková a pomocné kuchárky Katarína Obertová a Mária Tkáčiková.

Prihlasovanie nových stravníkov - dôchodci volať obecný úrad

Obecný úrad: pevná linka: 044/435 21 75

mobilný tel.: 0904 060 353

Poplatky za stravu  / tu menný zoznam stravníkov- aktuálny poplatok /

Cena lístka pre žiaka 1. - 4. ročníka je: 1,55 /stravná jednotka 1,30€ + 0,25€ režijné náklady

Žiaci v HN, deti s dotáciu  = platia iba réžiu 0,25€

Prispevok zákonného zástupcu pre stravníkov od 2 do 6 rokov v materskej škole je určený nasledovne:

desiata   - 0,40 €

obed       - 1,00  €

olovrant - 0,30 €

Spolu     = 1,70 € na deň, v prípade, že dieťa navštevuje materskú školu v celodennej prevádzke.

Zákonný zástupca ďalej prispieva na úhradu režijných nákladov v školskej jedálni na jedného stravníka 0,25€ na jeden stravovací deň.

Deťom  v HN, ŽM, bez daňového bonusu sa poskytuje dotácia zo ŠR na podporu dieťaťa k stravovacím návykom vo výške 1,40 eur.

Výšku mesačných príspevkov za pobyt dieťaťa v materskej škole a na  úhradu nákladov v školskej jedálni upravuje VZN č. 4/2023 o určení výšky príspevku na činnosť školy a školského zariadenia v znení zmien a doplnkov.

Cena lístka pre dieťa v MŠ  je: 1,95€ /1deň

Cena lístka pre dieťa HN/ŽM/  predškolák v MŠ  je: 1,95/1deň - 1,40€ dotácia , platba pre predškoláka je 0,55€ / 1 deň

Odhlasovanie obedov deň dopredu, najneskôr do 7.00 v deň obeda - osobne/ SMS  na t.č. 0948 858 804.  Do SMS uviesť meno, priezvisko žiaka a počet dní na ktoré sa odhlasuje.